Skip to content Skip to footer

Duş alırken etrafa suların yayılmasını ve sıçramasını önlemek amacıyla cam veya plastik gibi malzemelerden yapılan duşakabinler mevcuttur. Özel rayları sayesinde kolayca açılıp kapanabilir. Banyonun temiz kalmasını sağladığı için evin hanımlarının sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Özellikle son zamanlarda küvetin yerini alan Duşakabin Ankara hala sıklıkla tercih edilmelidir. Bu kadar tercih edilmesi pek çok modelinin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Küvete nazaran daha az yer kaplamasıyla en küçük banyolarda bile rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca birine tutan mıknatıslar sayesinde soğuğu içeriye almamasıyla kış aylarında bile keyifle duş almanızı sağlar. 

Duşakabinler günümüz banyolarında en çok kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. Eski evlerde ve banyolarda bile sıklıkla duşakabin montajı yapılmaktadır. Özellikle kullanımın çok kolay olması ve işlevinin herkes tarafından takdir görmesi bu talebi iyice artırmıştır. Soğuk kış günlerinde banyoya girmenin hepimiz için büyük bir eziyet olduğunu biliyoruz. Bu yüzden yazın sık sık banyoya girsekte kış aylarında bu işlemden kaçınırız. Duşakabin Ankara artık kış aylarının en çetin günlerinde bile duş almanızı kolaylaştırır. Aynı zamanda yaz aylarında sıklıkla alınan duşlar evin hanımları için büyük bir işkence halini alır. Özenle temizlenen banyoların sular altında kalması hiç kimsenin istemeyeceği bir durumdur. Duşakabinin adeta kapalı bir paravan görevini alması annelerimizi de rahatlamıştır. Yorgun geldiğimiz günlerde bizi rahatlatacak duşların daha keyifli alınması için Duşakabin Ankara sistemine büyük ihtiyaç vardır. 

Duşakabinler genel yapı itibariyle 4 cam veya plastik yapıdan kapılar oluşturulmaktadır. Bunlardan ikisi sabit kapılar için kullanılırken iki tanesi de kapatmak ve açmak için hareketli kapılardır. Profil, mıknatıs, ray sistemleri, kulplar ve daha pek çok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemelerin hepsi birleştirilerek duşakabini oluşturur. 

Duşakabin Ankara, kullanışlı çözümler bularak banyolarınızı şık ve işlevsel bile hale getirmeyi amaçlar. Sizde banyo sırasında yaşanan eziyetlerden kurtulmak isterseniz duşakabin sistemlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak sorabilirsiniz. Tüm duşakabin ihtiyaçlarınızda sizlerin yanınızdayız. 

Yorum yap